Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności czytaj więcej [Zamknij]
E-KATALOG Kontakt Kontakt Facebook YoutTube
[X] Zamknij

Agroshow_2016

Kolejna wystawa AGROSHOW 2016 jest momentem w którym warto przypomnieć dlaczego nas

za firma postanowiła brać w niej udział i prezentować swój asortyment właśnie na potrzeby przemysłu rolnego.

Podczas dotychczasowych spotkań z naszymi gości możemy śmiało stwierdzić, że wachlarz zastosowań naszych urządzeń w tej właśnie branży stał się wyjątkowo szeroki co potwierdzają sami ich użytkownicy.

Po zakończonym okresie pielęgnacji i zbiorów zbóż oraz pozostałych roślin uprawnych nadejdzie czas napraw i modernizacji sprzętu rolniczego. W tym celu niezbędnym stanie się doposażenie gospodarskich warsztatów w urządzenia spawalnicze, sprężarki czy narzędzia pneumatyczne.

 Z naszego doświadczenia wynika że większość osób prowadzących gospodarstwa rolne dokonuje podstawowych napraw we własnym zakresie. Prowadzi to do znacznego obniżenia kosztów prowadzenia działalności oraz przyspieszenia samego czasu naprawy. Seria urządzeń spawalniczych Welder Fantasy®, których producentem jest firma FACHOWIEC Zenon Świętek od ponad 25 lat potwierdza swoją wysoką skuteczność i bezawaryjność w tej dziedzinie. Począwszy od drobnych napraw blacharskich, aż do skomplikowanych modernizacji dużych maszyn rolniczych wszędzie znaleźć można nasze spawarki elektrodowe, półautomaty spawalnicze oraz przecinarki plazmowe.

 Powinniśmy również pamiętać o remontach budynków inwentarskich na bydło , trzodę chlewną i inne zwierzęta. W tym celu polecamy serię zbiorników ciśnieniowych o pojemnościach od 2 do 20 litrów oraz szeroki asortyment tanich pistoletów lakierniczych. Posiadamy również pomy wysokociśnieniowe doskonale nadających się do bielenia wapnem, odgrzybiania oraz odkażania obór, chlewni i ferm kurzych.

 Przy pomocy wymienionych urządzeń można dokonać oprysku nawet do 600 mkw powierzchni w przeciągu godziny.

Serdecznie zapraszamy na nasz stoisko C391 oraz do naszych sklepów oraz sieci dystrybutorów na terenie całego kraju. Nasi sprzedawcy z przyjemnością odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania.

Dla naszych gości niespodzianka Wiadro na grzyby i nasze przewodnie motto AGRO SHOW;

 Nie daj się wyprowadzić w las - kompresory i spawarki kupuj tylko  u nas…!