Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności czytaj więcej [Zamknij]
E-KATALOG Kontakt Kontakt Facebook YoutTube
[X] Zamknij

O firmie

Firma "FACHOWIEC" powstała w 1991 roku w Poznaniu jako specjalistyczna hurtownia spawalniczo-pneumatyczna i w tych dwóch dziedzinach specjalizuje się do dzisiaj. Obecnie jest to największe przedsiębiorstwo o takim profilu na terenie wielkopolski - nasza firma zajęła w rejonie pozycje lidera w wyposażaniu w urządzenia spawalniczo pneumatyczne małych i średnich zakładów rzemieślniczych różnych branż. Jednocześnie prowadzimy import i eksport wielu artykułów pneumatycznych w ilościach, które plasują nas w ścisłej czołówce importerów liczących się nie tylko na rynku krajowym, ale i w międzynarodowej współpracy. W programie zaopatrzenia polskiego rynku wprowadzamy sprawdzone produkty najwyższej jakości jednocześnie eliminując towary o słabych normatywach i parametrach dbając, aby marka "FACHOWIEC" znaczyła godny zaufania.

Nasze motto "doskonała jakość najniższa cena" to niepodważalne atuty przedsiębiorstwa. Firma "FACHOWIEC" zaznacza swoją obecność w świecie biorąc udział w międzynarodowych targach w Kolonii, Frankfurcie, Kijowie i w Polsce. Pragniemy by nasi klienci praktycznie z dnia na dzień mogli wybierać w najnowszych światowych rozwiązaniach technologicznych i produktach. Dbamy o zabezpieczenie ciągłości dostaw i o sprawną dystrybucję. Jednocześnie w naszej firmie do Państwa dyspozycji stale pozostaje 20-osobowa załoga. Najlepszą rekomendacją dla naszej firmy i jej produktów jest nieustająca i ciągła współpraca z gronem najlepszych oraz największych odbiorców krajowych, a także przodujących hurtowni wschodnich rynków.

FACHOWIEC to nie tylko hurtownia. W naszej firmie uważnie analizujemy oczekiwania każdego Klienta i stale obserwujemy zmieniające się rynkowe trendy. W trosce o komfort i zadowolenie naszych odbiorców, oferujemy także profesjonalne doradztwo techniczne, przeglądy gwarancyjne i pogwarancyjne, montaż urządzeń, sieci i armatury u klienta, bezpłatną diagnostykę, szybką dostępność części zamiennych oraz szczegółową kalkulację opłacalności serwisowania. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, bogatej ofercie oraz kompetentnej kadrze wysoko wykwalifikowanych inżynierów zapewniamy fachowe doradztwo z zakresu pneumatyki i spawalnictwa, projektujemy linie pneumatyczne, przygotujemy projekty spawalni oraz wyposażamy warsztaty samochodowe czy lakiernicze. Nasz zespół zawsze chętnie pomaga w rozwiązywaniu wszelkich wątpliwości technicznych oraz logistycznych. Wszystko dlatego, że najważniejszy jest dla nas zadowolony Klient. W hurtowni Fachowiec najwięcej wysiłku wkładamy w zapewnienie ciągłości dostaw, sprawnej dystrybucji produktów oraz szerokie oferty dostępnych artykułów. Chcąc jeszcze bardziej ułatwić i przyspieszyć zakupy umożliwiamy zamawianie naszych produktów także w sklepie internetowym – z odbiorem osobistym albo dostarczeniem towaru przesyłką kurierską. Nawet w przypadku transakcji przez Internet można zakupić nasze urządzenia na raty w systemie Alior Bank.