Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności czytaj więcej [Zamknij]
E-KATALOG Kontakt Kontakt Facebook YoutTube
[X] Zamknij

Sprzedaż hurtowa

INTERNETOWY SYSTEM ZAMÓWIEŃ HURTOWYCH

 

Partnerów handlowych i biznesowych zapraszamy do korzystania z naszego Internetowego Systemu Zamówień Hurtowych www.fachowiec.com/hurt

Po uzupełnieniu adresu email w profilu systemu, będą Państwo na bieżąco informowani o nowościach produktowych, dostawach towaru oraz promocjach.

Korzyści jakie daje aplikacja:

- zamówienia 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu,

- cennik z możliwością zapisania pliku Excel,

- informacje o dostępności towaru,

- zdjęcia oferowanych produktów,

- aktualizacja cen w systemie 24 godzinnym.

Indywidualny kod dostępu z hasłem do systemu generowany jest dla danego partnera po kontakcie z naszym przedstawicielem lub z centralą firmy.

I. OGÓLNE WARUNKI SPRZEDAŻY HURTOWEJ

1. Zakupów w cenach hurtowych dokonywać mogą osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą, firmy, przedsiębiorstwa dla celów dalszej odsprzedaży.
2. Warunkiem uzyskania ceny hurtowej jest przesłanie lub dostarczenie dokumentów firmy: nadanie NIP, KRS, zaświadczenia o prowadzeniu działalności. Cennik hurtowy udostępniamy po przesłaniu zapytania zawierającego dane firmy oraz dane kontaktowe i dokumentów.
3. Zamówienia hurtowe przyjmowane są faksem lub e-mailem poprzez formularz zamówienia a w przypadku zakupów gotówkowych również telefonicznie.
4. Wszelkie pytania dotyczące sprzedaży hurtowej prosimy kierować bezpośrednio na adres e-mail: fachowiec@fachowiec.com lub pod numerami telefonu +48 61 66-18-150 (-151).
5. Zamówiony towar jest dostarczany za pośrednictwem firmy kurierskiej DHL, Poczty Polskiej lub naszym transportem.
6. Koszty wysyłki towaru uzależnione są od wartości wystawionej faktury:
- do 1100 zł netto – na koszt zamawiającego,
- powyżej 1100 zł netto – na nasz koszt*.
* nie dotyczy wysyłki drutu spawalniczego i węży technicznych
7. Do każdej przesyłki dostarczamy z listem przewozowym fakturę VAT.
8. Ewentualne zwroty towarów są przeprowadzane na koszt kupującego (hurtownika).

II. ROZPOCZĘCIE WSPÓŁPRACY

Pierwsze trzy transakcje są dokonywane za gotówkę (płatność za pobraniem) lub przelewem w formie przedpłaty. Przedpłata - po przesłaniu zamówienia wystawiamy fakturę Pro Forma i wysyłamy ją na podany adres lub numer faxu. Wysyłka towaru następuje po wpłynięciu należności na nasz rachunek bankowy:

PKO BP S.A. I ODDZIAŁ POZNAŃ 72 1020 4027 0000 1502 0038 9023.

Następne transakcje są realizowane z odroczeniem terminu płatności do 14 dni.

III. REALIZACJA ZAMÓWIEŃ

Zamówienia są realizowane w następującym układzie:
- towary znajdujące się na stanie magazynowym zamówione do godziny 14-tej wysyłane są tego samego dnia, zamówione po godzinie 14-tej dnia następnego,
- zamówienia na towary nie znajdujące się na stanie magazynowym realizowane są wg indywidualnych uzgodnień z zamawiającym na podstawie informacji otrzymanych od Dostawców,
- sprężarki tłokowe oraz inne towary wielkogabarytowe wysyłane są w ciągu dwóch dni roboczych lub dostarczane transportem własnym firmy Fachowiec.

IV. PŁATNOŚĆ PRZELEWEM

Odroczenie terminu płatności na 14 dni możliwe jest wyłącznie po przesłaniu pisemnego zamówienia faxem lub e-mailem.
Uwaga! Płatności w naszej firmie są monitorowane i w przypadku zalegania z płatnościami następne zamówienia są realizowane dopiero po uregulowaniu zaległości. Zaleganie z płatnościami skutkuje realizowaniem zamówień wyłącznie za gotówkę, pobraniem lub przedpłatą.

V. EKOLOGIA

Zgodnie z DYREKTYWĄ PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO I RADY 2012/19/UE z dnia 4 lipca 2012r. w sprawie zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego (WEEE) i jej zastosowaniem w świetle przepisów krajowych, zużyty sprzęt elektryczny podlega osobnej zbiórce i powinien trafić do zakładów recyklingu, zapewniających przetwarzanie w sposób przyjazny dla środowiska.

W związku z powyższym firma FACHOWIEC F.H.W. Zenon Świętek dostosowała się do wymogów w/w przepisów i została zarejestrowana w rejestrze Głównego Inspektora Ochrony Środowiska pod numerem: E0007441WZ oraz podpisała umowę ze spółką CCR REWEEE Organizacja Odzysku Sprzętu Elektrycznego i Elektronicznego S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Przejazd 4/49 (obecnie CCR RELECTRA).

Firmie tej powierzono wykonywanie obowiązków ciążących bezpośrednio na FACHOWIEC F.H.W. Zenon Świętek w zakresie odbioru zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego.

Zużyty sprzęt można również dostarczać bezpośrednio do siedziby firmy FACHOWIEC.

Stosując się do tych wytycznych chronisz środowisko i życie człowieka.

VI. Płatności

Informujemy szanownych klientów, iż w wykazie podatników VAT prowadzonym przez Ministerstewo Finansów podane są następujące konta należące do firmy Fachowiec

72 1020 4027 0000 1502 0038 9023 – konto w walucie PLN do którego prowadzony jest rachunek VAT

65 1020 4027 0000 1002 0321 3840 – konto w walucie USD

79 1020 4027 0000 1302 1383 5329 – konto w walucie EUR

Wszelkie płatności za transakcje krajowe, w tym transakcje objęte Mechanizmem Podzielonej Płatności prosimy dokonywać na rachunek prowadzony w walucie PLN do którego prowadzony jest rachunek VAT.