Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności czytaj więcej [Zamknij]
E-KATALOG Kontakt Kontakt Facebook YoutTube
[X] Zamknij

Aktualności

Tools & Hardware Show PTAK EXPO 2022

17.11.2022

Szanowni Państwo!

Przypominamy o trwających targach Tools & Hardware Show organizowanych przez PTAK EXPO w których mamy przyjemność uczestniczyć.

Nasi handlowcy są gotowi do udzielenia Państwu wszelkich informacji na temat oferowanych przez nas produktów z branży spawalniczej i pneumatycznej.

Jeszcze tylko dzisiaj i jutro będziemy dostępni na stoisku D1.20 w godzinach 10:00 - 17:00.


AGRO SHOW BEDNARY 2022

27.09.2022

Kolejna edycja Międzynarodowej Wystawy Rolniczej AGRO SHOW Bednary zakończona! Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy pojawili się w tym roku na naszym stanowisku.

Zapraszamy również na nadchodzące targi Tools&Hardware Show w Ptak Warsaw Expo,  gdzie będziemy prezentować dalsze, najnowsze trendy z dziedziny spawalnictwa i pneumatyki. Targi odbędą się w dniach w dniach 16-18.11.2022.


Construction & Tools PTAK EXPO

04.10.2021

Po dłuższej przerwie wywołanej pandemią COVID-19 mogliśmy znów wyjść naprzeciw naszym Klientom. Jako pierwsi w Polsce z branży spawalniczej wzięliśmy udział w I edycji Construction & Tools organizowanej przez PTAK EXPO w Nadarzynie. Zainteresowanie zwiedzających przerosło nasze najśmielsze oczekiwania. Bardzo nam miło, że nasze urządzenia wywołały tyle pozytywnych emocji. Dziękujemy za odwiedzenie naszego stoiska i zapraszamy do kontaktu z naszymi handlowcami.


1 2 3 4 5 Następna Ostatnia