Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności czytaj więcej [Zamknij]
E-KATALOG Kontakt Kontakt Facebook YoutTube
[X] Zamknij

8.2015 / Welder Fantasy SYNERGIA - nowy komfort pracy

W drugiej połowie ubiegłego roku na Polski rynek trafiły nowatorskie urządzenia spawalnicze serii Welder Fantasy SYNERGIA, umożliwiające prace metodą MIG/MAG w osłonie gazów. Wyłącznym dystrybutorem na Polskę jest poznańska firma FACHOWIEC Zenon Świętek, która już od ponad 20 lat zajmuje się dostarczaniem nowatorskich rozwiązań dla odbiorców z branży spawalniczej i pneumatycznej.

Urządzenia serii SYNERGIA dostępne są w trzech wersjach: 260A, 300A i 320A. Wszystkie modele wyposażone są 4-rolkowy profesjonalny podajnik drutu. Budowa zastosowanych podzespołów elektronicznych opiera się na technologii IGBT, a same płyty układów scalonych montowane są w technice powierzchniowej SMT. Wszystkie modele posiadają fabrycznie wgrane  programy synergiczne, ułatwiające operatorowi dobór parametrów przy spawaniu większości stopów stali węglowych, aluminium, stali nierdzewnych oraz lutospawaniu. Dodatkowo urządzenie umożliwia spawanie prądem pulsującym, regulację indukcyjności łuku spawalniczego oraz spawanie punktowe i czasowe. Parametry spawania sterowane są za pośrednictwem kolorowego wyświetlacza LCD.

Na podstawie dotychczasowych opinii klientów urządzenia doskonale sprawdzają w małych i średnich firmach produkcyjnych, warsztatach blacharskich oraz serwisach maszyn rolniczych i budowlanych. Atrakcyjna cena oraz bardzo wysokie parametry techniczne urządzeń sprawiły, że w krótkim czasie znalazły one szerokie grono odbiorców. 

Potwierdzeniem wysokiej jakości urządzeń oraz uznania przez specjalistów z branży spawalniczej jest wyróżnienie półautomatów Welder Fantasy SYNERGIA podczas międzynarodowych targów spawalniczych w Kielcach.

W porozumieniu z producentem już wkrótce urządzenia 300 i 320A dostępne będą w wersjach  z wydzielonymi podajnikami drutu.