Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności czytaj więcej [Zamknij]
E-KATALOG Kontakt Kontakt Facebook YoutTube
[X] Zamknij

9.2015 / Żużlowa pasja

Urodzony w Lesznie (kolebce żużla) właściciel firmy FACHOWIEC, od najmłodszych lat interesował się „czarnym sportem”, a jego marzeniem było zostać zawodnikiem Unii Leszno. Życie potoczyło się jednak inną drogą lecz pasja pozostała do dnia dzisiejszego. Jako jeden ze sponsorów zaangażował się początkowo w odbudowę klubu żużlowego Skorpiony PSŻ Poznań. Na potrzeby serwisowe dostarczane były kompresory tłokowe, narzędzia pneumatyczne, pistolety do pompowania kół oraz osprzęt do wykonywania bieżących napraw.

Po jego rozwiązaniu nadal interesuje się tą dyscypliną sportu pozostając w przyjaźni z jednym z najbardziej charyzmatycznych zawodników jakim jest Norbert Kościuch. Waleczność, odwaga i nieustanne dążenie do obranego celu w otoczeniu ostrej konkurencji to cechy dobrego żużlowca. Tylko idąc tą drogą można osiągnąć sukces w tym sporcie.

Wartości te przeniesione zostały również na pole naszej pracy, gdzie na co dzień konkurujemy w często równie ostrych warunkach, ale zawsze zgodnie z zasadami fair play. W hołdzie tej pasji nazwę otrzymał jeden z najpopularniejszych obecnie pistoletów lakierniczych w ofercie naszej firmy jakim jest SPEEDWAY. Produkt ten od lat cieszy się nieustającym zainteresowaniem licznych odbiorców na rynku polskim i zagranicznym, a jego wysoka jakość doskonale współgra z wyjątkowo atrakcyjną ceną.

Pistolety lakiernicze SPEEDWAY HP i SPEEDWAY HVLP asygnowane są osobiście przez pana Norberta Kościucha tak, że każdy z naszych klientów może się cieszyć autografem naszego faworyta złożonym na jego opakowaniu.

Norbert Kościuch pierwsze kroki na torze żużlowym stawiał w Unii Leszno, licencję uzyskał 16 maja 2000 w Opolu. W Unii Leszno startował w latach 2000-2006, w latach 2007-2011 w PSŻ Poznań, sezony 2012-2014 spędził w GKM Grudziądz. W sezonie 2015 reprezentuje barwy wielkopolskiego Startu Gniezno, a także europejskich klubów Grepl PDK Mseno (Czechy), Slangerup (Dania), Ornarna Mariestad (Szwecja).

Wśród kibiców uznawany jest za zawodnika walecznego, potrafiącego pracować w zespole, który chętnie pomaga mniej doświadczonym kolegom.

Zainteresowanych sylwetką żużlowca Norberta Kościucha zapraszamy do odwiedzenia jego prywatnej strony internetowej www.kosciuch.pl, gdzie znajdą Państwo wiele ciekawych i zawsze aktualnych informacji na jego temat.