Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności czytaj więcej [Zamknij]
E-KATALOG Kontakt Kontakt Facebook YoutTube
[X] Zamknij

Agropasja

Z okazji kolejnej edycji targów AGROSHOW Bednary przedstawiamy jednego z wiodących wielkopolskich producentów maszyn rolniczych i części – firmę KOWALSCY Spółka Jawna. Z firmą tą współpracujemy już od wielu lat jako

dostawca urządzeń spawalniczych, sprężarek tłokowych, śrubowych, pistoletów lakierniczych, sieci pneumatycznych oraz elementów przygotowania sprężonego powietrza na potrzeby produkcyjne. Dotychczas firma KOWLASKI korzystała ze sprężarek tłokowych marki SHAMAL, które przez wiele lat zapewniały ciągłość produkcji. Obecnie w związku z dynamicznym rozwojem zakupiła od nas najnowszej generacji sprężarki śrubowe serii ARROW,  które podłączone w sieć stanowią podstawowe źródło dostaw sprężonego powietrza.

KOWALSCY Spółka Jawna jest jedną z największych firm działających w branży rolniczej zajmującej się produkcją podzespołów do maszyn rolniczych. Jako jedyny producent w kraju produkuje wszystkie części do kosiarek rotacyjnych. Bardzo bogaty park maszynowy pozwala wykonać każdą część wchodzącą w skład maszyny rolniczej.

KOWALSCY Spółka Jawna to również czołowy producent kosiarek rotacyjnych bębnowych na rynku polskim. Oprócz kosiarek rotacyjnych bębnowych produkuje:

 


- stoły (przystawki) do rzepaku produkcji krajowej oraz stoły do rzepaku do NEW HOLLAND, JOHN DEERE, CLASS, DEUTZ FAHR, FENDT i innych,

- rozdrabniacze słomy do kombajnów Bizon,

- kosiarki bijakowe do koszenia rowów i poboczy (mulczery),

- kosiarki dyskowe,

- zgrabiarki,

- przetrząsacze.

Oprócz dealerów w kraju, których jest ponad 100, maszyny sprzedawane są w wielu krajach europejskich w szczególności: Niemczech, Finlandii, Irlandii, Wielkiej Brytanii, Serbii, Rumunii, Ukrainie, Rosji, Litwie, Łotwie, Hiszpanii, Portugalii, Węgrzech,  Mołdawii, Czechach, Kosowie. Pracując nad doskonaleniem produktów i usług firma szczególnie koncentruje się na osiągnięciu najwyższej jakości oraz skróceniu czasu realizacji zamówień i dostaw do klientów do minimum.

Produkcja wysokiej klasy urządzeń rolniczych oraz części zamiennych wymaga zapewnienia takiej samej klasy bezawaryjnego parku maszyn za pomocą których są one wytwarzane. Z tym większą przyjemnością jako firma FACHOWIEC rozwijamy naszą współpracę z firmą KOWALSCY Spółka Jawna opierając wzajemne relacje na wymianie doświadczeń  w tym zakresie i ciągle podnosząc poziom naszych towarów i usług. Po raz kolejny możemy więc potwierdzić, że poza przemysłem konstrukcyjnym, stoczniowym i samochodowym również w przemyśle rolniczym firma FACHOWEC jest  wiarygodnym partnerem do wieloletniej współpracy.

Szczegóły oferty firmy KOWALSKI znajdą Państwo pod adresem www.agro-kowalski.com.pl